732/9233
Home /

Veerboot Waddenzee gemeerd aan den kop van den veerdam door ijspersing omhooggedrukt, waarbij één van der roeren ontzet en gebroken is.

Veerboot Waddenzee gemeerd aan den kop van den veerdam door ijspersing omhooggedrukt, waarbij één van der roeren ontzet en gebroken is..jpg Inschrijfbiljet, uit 1870, met een bieding op drank welke aangespoeld was op Ameland.ThumbnailsVeerboot Waddenzee gemeerd aan den kop van den veerdam, door ijspersing omhooggedrukt. Een krachtproef voor dit in lengte richting vrij slappe vaartuig.Inschrijfbiljet, uit 1870, met een bieding op drank welke aangespoeld was op Ameland.ThumbnailsVeerboot Waddenzee gemeerd aan den kop van den veerdam, door ijspersing omhooggedrukt. Een krachtproef voor dit in lengte richting vrij slappe vaartuig.Inschrijfbiljet, uit 1870, met een bieding op drank welke aangespoeld was op Ameland.ThumbnailsVeerboot Waddenzee gemeerd aan den kop van den veerdam, door ijspersing omhooggedrukt. Een krachtproef voor dit in lengte richting vrij slappe vaartuig.Inschrijfbiljet, uit 1870, met een bieding op drank welke aangespoeld was op Ameland.ThumbnailsVeerboot Waddenzee gemeerd aan den kop van den veerdam, door ijspersing omhooggedrukt. Een krachtproef voor dit in lengte richting vrij slappe vaartuig.

Veerboot "Waddenzee" gemeerd aan den kop van den veerdam door ijspersing omhooggedrukt, waarbij één van der roeren ontzet en gebroken is. Dit roer is voor reparatie, heen en terug, per slede over het wad naar Holwerd en verder per auto naar Harlingen vervoerd. Opname bij laagwater. Links de particuliere veerboot "Friesland"en op den achtergrond de zeedijk te Nes.

Copyright
N/A
Image id
10049

0 comments

Add a comment